O nás

Naše Filosofie

Za Vesso.cz se skrývají mámy, které si přejí, aby jejich děti nosily kvalitní, certifikované a zdravotně nezávadné materiály. Mámy, které chtějí, aby se jejich děti cítili dobře i ve svých ponožkách či podkolenkách.

Mámy, které si zakládají na kráse, stylu a pohodlí. 

Tohle nám na českém trhu chybělo. A právě proto vzniklo Vesso.cz.

Přejeme si dělat nás i naše děti VESelejšími.

A chceme s tím začít od nožiček.

Všichni jsme se narodili krásní

Každé miminko, které přijde na svět je krásné. Tuto krásu je dobré opečovávat. Ve Vesso.cz děláme vše pro to, aby byla krása opečovávaná a aby se naše děti cítily pohodlně a bezpečně. S touto myšlenkou vyrábíme a navrhujeme v České republice ponožky a podkolenky Vesso.

Krásné, stylové, pohodlné a bezpečné.

Děti – živé květiny Země.

Maxim Gorkij

Přirozeně Krásné a Bezpečné

Krása se dá vidět mnoha způsoby. Ve Vesso.cz ji vidíme v jednoduché eleganci s originálními prvky, která podtrhuje přirozenost dětí i dospělých.

Ponožky a podkolenky Vesso jsou vyrobené v České republice zkušenými českými pletaři. Jsou navržené a vytvořené pro maximální pohodlí dospělých i dětí.

Při výrobě dbáme především na kvalitu použitých materiálů. Právě proto je vyrábíme výhradně z  kvalitních, certifikovaných a zdravotně nezávadných materiálů.

Když jste VESelí, tak záříte

Radost, úsměv a pohoda jsou to, co nás činí šťastnými. VESelí lidé se po většinu času cítí pohodlně a krásně. Ve Vesso si myslíme, že to, jak se cítíme ovlivňuje i to, co nosíme. Právě proto vyrábíme originální ponožky a podkolenky, ve kterých se jejich nositelé cítí pohodlně, krásně a stylově.

Veselý člověk je mistrem své duše.

William Shakespeare

Jsme tady pro vás

Vše co ve Vesso.cz děláme, děláme pro vás a vaše děti.

Právě proto je pro nás vaše zpětná vazba svatá.

Budeme rádi za vaše reference, nápady i případnou kritiku.

Menu