Proč Vesso.cz

Krása, styl a pohodlí…

Mezi prodejci a výrobci ponožek a podkolenek nenajdete nikoho jiného, kdo se tak moc zamiloval do krásy a pohodlí jako Vesso.cz.

Právě krásu a pohodlí si přejeme navlékat na nožky našich zákazníků.

Od roku 2019 jsme si řekli, že budeme dýchat pro děti, ponožky a podkolenky… A to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Vysoká kvalita

  • Ponožky a podkolenky s plastickým vzorem jsou z 80% vyrobené z bavlny. Bavlna je přírodní vlákno, jehož předností je především schopnost pojmout značné množství vlhkosti. Vlákno je velmi příjemné na omak a má dobrou pevnost.
  • 20% podílu složení ponožek a podkolenek s plastickým vzorem je z polyamidu. Polyamid je syntetické vlákno s vysokou odolností vůči trhání a odření, což prodlužuje životnost výrobku. Polyamidová vlákna jsou velmi pevná a pružná a zaručují tak tvarovou stálost.

Jsme zaměření na klienta

  • Na prvním místě jsou naši zákazníci. Jsme šťastní a VESelí, když vás můžeme rozVESelovat. A proto se snažíme vyrábět takové ponožky a podkolenky, které se vám líbi, jsou originální a vy z nich můžete mít radost.
  • Poradenství a doporučení pro klienta. Pokud máte dotazy k nákupu ponožek a podkolenek či chcete poradit s výběrem barvy nebo dárku, jsme tady pro vás.
  • Jsme jako vy. Za značkou Vesso.cz jsou schované maminky, které milují své děti a chtějí pro ně jen to nejlepší. Jak kvalitní materiály a bezpečné materiály, které dlouho vydrží, tak i styl a krásu.

Co o nás zákazníci říkají

Dnes jsem obdržela svůj první balíček a ihned po jeho otevření na mě dýchlo nádherné, s láskou zabalené zboží. Velmi děkuji za kvalitní heboučké ponožky a rozhodně doporučuji. U mě máte maximální počet hvězdiček a velmi ráda se do vašeho obchůdku budu vracet. Děkuji.

Jola

Zákazník

Dobrý den,moc děkuji za podkolenky i za krásnou gumičku, dcera měla radost:)

Lenka

Zákazník

Lepší gumičky do vlasů jsem nikdy neměla, netahají vlasy, nevytahuji se, jsou fakt super a krásné 👍

Lucie

Zákazník

Menu